Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Smith & Wesson 686 4" cal. 357 Magnum
Kód: SW686-4Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Revolvery - Smith & Wesson |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Velikost: | Full size |
| Ráže: | .357 Magnum, .38 Special |
| Kapacita válce: | 6 ran |
| Délka hlavně: | 4,125″ (10,48 cm) |
| Celková délka: | 9,56″ (≈ 24,3 cm) |
| Hmotnost: | 39,7 oz (≈ 1 125 g) |
| Rám / materiál: | L‑Frame z nerezové oceli |
| Rukojeť: | černý syntetický grip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 4,2 z 5 hvězdiček.
15 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.











