Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
vzduchový Revolver Gamo PR-776 CO2
Kód: 3144Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zbraně bez zbrojního oprávnění (od 18 let) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 793676068657 |
| Systém pohonu: | CO2 |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ střeliva: | olovněné diabolo |
| Značka: | Gamo |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 8 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 110 |
| Celková délka: | 330 mm |
| Hmotnost: | 1100 g |
| Kategorie zbraně: | kat. D |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
6 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Výpis diskuzí
VK
Náhradní zásobník GAMO PR-776
Václav Královec
Dobrý den,
daly by se u vás sehnat náhradní zásobníky k této zbrani?
Díky.








