Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Plynová pistole Walther PP černá cal. 9mm
Kód: 315.02.00Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Samonabíjecí plynové pistole - Umarex |
|---|---|
| EAN: | 4000844299529 |
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Double Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku: | 7 |
| Celková délka: | 170 mm |
| Celková výška: | 116 mm |
| Hmotnost: | 585 g |
| Napodobenina: | Walther PP |
| Kategorie zbraně: | kat C-I |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




