Plynová pistole Ekol Special 99 černá cal. 9mm

Kód: 23654
Kategorie C-I - ohlášení PČR
Značka: Ekol
1 890 Kč 1 561,98 Kč bez DPH
SKLADEM - KATEGORIE C-I (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení

Malá, lehká samonabíjecí obranná pistole. Zbraň obsahuje nástavec na střílení pyrotechnických prostředků. Celokovová konstrukce. Pojistka na zajištění zbraně.                                                                              

!!!DŮLEŽITÉ!!!

Vzhledem k novele zákonu o zbraních podléhá tato položka nutnosti ohlášení. Lze zaslat pouze do vlastních rukou na doručenku po předložení občanského průkazu. Pro objednání prosím zvolte platbu "Bankovním převodem" a přepravu "Přeprava zbraní kategorie C-I" jinak objednávka nebude vyřízena!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poloautomatická expanzní zbraň Special 99 Classic od tureckého výrobce EKOL VOLTRAN je replikou známé italské pistole Beretta 85. Tato pistole má optimální velikost, která zaručuje pohodlné nošení a dobré padnutí do ruky, přičemž stále vyvolává dojem ostré zbraně.

Celokovová konstrukce pistole Ekol Special 99 Classic s černou povrchovou úpravou je doplněna polymerovými střenkami na rukojeti. Díky kompaktním rozměrům rukojeti využívá pistole jednořadý zásobník, který pojme 8 nábojů typu 9mm PA Blanc.

Tuto expanzní pistoli lze nabít nejen poplašnými, ale i obrannými náboji, které jsou efektivní při osobní obraně. Při výstřelu se uvolní akustický efekt a obranný oblak plynu CS nebo PV, v závislosti na použitém náboji. Plynové CS a silnější PV-S pepřové náboje jsou účinné na vzdálenost do 4 metrů, což je ideální pro sebeobranu.

Další funkcí pistole je možnost vystřelování světlic. V přední části hlavně je závit, na který lze našroubovat nástavec pro světlice. Tento nástavec je součástí balení a pomocí startovacího náboje umožňuje vystřelení světlice.

Spoušťový mechanismus pistole Ekol Special 99 Classic funguje v režimu Double Action, což znamená, že při stisku spouště dochází zároveň k natažení kohoutu a následně k výstřelu.

Pro zajištění bezpečnosti je pistole vybavena pojistkou proti náhodnému výstřelu. Ovládání pojistky se nachází v zadní části závěru a je tvořeno páčkou, kterou lze posouvat nahoru a dolů. Pokud je červené značení zakryto a páčka je nahoře, je pistole zajištěná. Stáhnutím páčky dolů se značení odkryje a pistole se odjistí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samonabíjecí plynové pistole - Ekol
Ráže: 9mm PA Blanc
Typ spouště: Double Action
Režim střelby: semi-auto
Barva: černá
Kapacita zásobníku: 8
Celková délka: 170 mm
Celková výška: 122 mm
Hmotnost: 730 g
Značka: Beretta 85 F
Kategorie zbraně: kat C-I
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JB Avatar autora | 11.5.2021
Jsem spokojen
5
RD Avatar autora | 24.4.2021
Vše v pořádku a zbraň se mi líbí
5
Avatar autora | 23.4.2021
Vše přišlo OK.Jsem velmi spokojen a plynovka se mě moc líbí.Doporučuji všem lidem který mají kladný vztah ke zbraním.
5
JJ Avatar autora | 22.4.2021
Spokojen. Vše došlo v pořádku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: