Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Plynová pistole Bruni MiniGAP bicolor cal. 9mm
Kód: 311221Související produkty
Detailní popis produktu
Plynová pistole Bruni MINIGAP, vyrobená italským výrobcem BRUNI, je replikou známé zbraně GLOCK 30. Tento model patří mezi středně velké zbraně, ale zachovává si drsný a robustní vzhled svého většího bratra GAP.
Bruni MINIGAP je poloautomatická pistole se systémem střelby Single Action. Před prvním výstřelem je třeba natáhnout závěr. Po stisku spouště se pistole automaticky nabije a připraví k dalšímu výstřelu.
Zbraň je vyrobena ze slitiny kovů, přičemž spodní část a pažba jsou pokryty speciálním tvrzeným plastem, což zajišťuje odolnost a pohodlný úchop. Italský výrobce BRUNI se vyznačuje tím, že jeho plynové zbraně jsou vyráběny a opracovány hrubým stylem, což dodává zbrani autentický a realistický vzhled, který může někomu připadat jako starší a používaný.
Zásobník pistole pojme pět nábojů ráže 9mm P.A.K a jeden náboj je možné vložit do hlavně, což poskytuje celkem šest obranných výstřelů. V přední části hlavně je vývrt, do kterého lze našroubovat nástavec na světlice.
Pro pohodlné nošení doporučujeme k tomuto modelu zakoupit opaskové nebo podpažní pouzdro.
Plynová pistole Bruni MINIGAP je vhodná pro aktivní obrannou střelbu plynovými náboji, k vytváření akustických signálů, vystřelování světlic nebo pro sběratelské účely.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bruni |
|---|---|
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Single Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku [ks]: | 5 |
| Celková délka: | 165 mm |
| Celková výška: | 108 mm |
| Celková šířka: | 34 mm |
| Hmotnost: | 830 g |
| Značka: | Bruni |
| Kategorie zbraně: | kat. C-I |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Výpis diskuzí
PH
Co je součástí balení ?
Paul Horák
Plynová pistole Bruni MiniGAP bicolor cal. 9mm Co je součástí balení ? Jaké je vhodné pouzdro ?
PH
Plynová pistole Bruni MiniGAP bicolor cal. 9mm
Paul Horák
Pistole má kompletní balení- Plast kufřík , nástavec na pyrotechniku , čistící kartáč hlavně , klíč na rozebrání , mezinárodní návod + český překlad a záruční list. Pouzdro jsem koupil na 19 Glock - Tam se vleze i s nástavcem na pyrotechniku. Jeto originál žádná čínská napodobenina. Za 1900Kč Ji můžete dostat až domů - Věrnostních 100Kč. Seper Doporučuji.




