Plynová pistole Browning GPDA9 černá cal. 9mm

Kód: 318.02.10
Kategorie C-I - ohlášení PČR
Značka: Browning
5 850 Kč –14 %
1544503802 59ac7a6b.shrink 1920 1920
5 850 Kč –14 % 4 990 Kč 4 123,97 Kč bez DPH
SKLADEM - KATEGORIE C-I (1 ks)
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

100% replika pistole Browning GPDA 9 v plynové verzi od prestižního německého výrobce Umarex s laserem gravírovanými všemi licenčními logy Browning. Při použití pro sebeobranu je reálná účinnost plynových CS či silnějších PV-S pepřových nábojů na vzdálenost do 4 m.

!!!DŮLEŽITÉ!!!

Vzhledem k novele zákonu o zbraních podléhá tato položka nutnosti ohlášení. Lze zaslat pouze do vlastních rukou na doručenku po předložení občanského průkazu. Pro objednání prosím zvolte platbu "Bankovním převodem" a přepravu "Přeprava zbraní kategorie C-I" jinak objednávka nebude vyřízena!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plynová pistole Browning GPDA9 je replikou modelu GPDA od firmy Browning s kvalitní povrchovou úpravou matným černěním a laserem gravírovanými licenčními logy Browning.

Její celokovová konstrukce je vyrobena z ověřené slitiny, což je know-how společnosti Umarex, a doplněná ergonomickými černými plastovými střenkami.

Model Browning GPDA 9 vychází z předešlého modelu GPDA 8, který byl upraven pro střelivo typu 9 mm P.A.K. Pro splnění podmínek prodeje této zbraně bez nutnosti vlastnictví zbrojního pasu je hlaveň opatřena přepážkou z tvrdokovu, která zamezí výstřelu jakéhokoliv jiného náboje než plynového poplašného - startovacího, plynového PV, PV-S či CS náboje. Díky tomu je tato pistole volně prodejná od 18 let.

Plynová pistole Browning GPDA9 je poloautomatickou zbraní, stejně jako její ostrá předloha. Pro první výstřel je třeba pistoli natáhnout a dostat první náboj do komory. Po výstřelu se zbraň automaticky znovu natáhne, vloží náboj a připraví k dalšímu výstřelu. Zásobník s kapacitou 9 nábojů typu 9mm P.A. je snadno dostupný a ovladatelný tlačítkem na rukojeti.

Spoušťový mechanismus modelu GPDA 9 kombinuje režimy Single Action a Double Action, přičemž při stisku spouště se kohout automaticky natahuje. Zbraň není vybavena standardní pojistkou proti náhodnému výstřelu, ale disponuje tzv. bezpečným vypouštěčem kohoutu. Pokud je zbraň natažená a připravená ke střelbě, lze kohout bezpečně spustit k úderníku, aniž by došlo k výstřelu, posunutím páčky bezpečného vypouštěče vzhůru a jejím držením v této pozici.

Plynové signální pistole slouží k aktivní obranné střelbě plynovými náboji, k vytvoření akustického signálu, vystřelování světlic nebo ke sběratelským účelům. Při použití pro sebeobranu je reálná účinnost plynových CS nebo silnějších PV-S pepřových nábojů na vzdálenost do 4 metrů.

Plynová pistole Umarex Browning GPDA 9 je balena v plastovém kufříku spolu s nástavcem pro odpalování pyrotechniky o průměru 15 mm pro plynové pistole a kartáčkem pro čištění komory pro náboj v hlavni.

Doplňkové parametry

Kategorie: Samonabíjecí plynové pistole - Umarex
Ráže: 9mm PA Blanc
Typ spouště: Double Action
Režim střelby: semi-auto
Barva: černá
Kapacita zásobníku [ks]: 9
Celková délka: 195 mm
Celková výška: 133 mm
Celková šířka: 38 mm
Hmotnost: 940 g
Značka: Browning
Kategorie zbraně: kat. C-I

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: