Pro zakoupení zbraní PO potřebujete Zapsanou autorizaci. Návod najdete u nás na blogu
Pistole Airsoft Walther P22 černá ASG
Kód: 2.5179Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Manuální airsoft pistole |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4000844394385 |
| Ráže: | 6 mm/ .236 |
| Systém pohonu: | maunuální |
| Střelivo BB 6 mm: | 0,20 g, 0,12 g |
| Kapacita zásobníku: | 20 |
| Režim střelby: | semi |
| Montážní lišta: | 22 mm |
| Celková délka: | 156 mm |
| Hmotnost: | 170 g |
| Replika zbraně: | Walther P22 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 3,7 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




