Hledáme kolegu do našeho kolektivu. Baví Vás zbraně a vše kolem nich, můžete to být právě Vy. Vaše dotazy prosím směřujte na email prace@kentaurzbrane.cz

Perskusní puška CVA Optima V2 BLACK/SS cal. 50

Kód: PR2020S
Kategorie C-I - ohlášení PČR
Značka: CVA
12 790 Kč –21 %
bpi pr2020s n
12 790 Kč –21 % 9 990 Kč 8 256,20 Kč bez DPH
Skladem - kategorie C-1 (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2023
Možnosti doručení

CVA OPTIMA V2, které byly vyrobeny podle vzoru špičkové pušky CVA ACCURA V2, mají stejnou spoušťovou páku, vnitřní díly a spoušť.

!!!DŮLEŽITÉ!!!

Vzhledem k novele zákonu o zbraních podléhá tato položka nutnosti ohlášení. Lze zaslat pouze do vlastních rukou na doručenku po předložení občanského průkazu. Pro objednání prosím zvolte platbu "Bankovním převodem" a přepravu "Přeprava zbraní kategorie C-I" jinak objednávka nebude vyřízena!!!

Detailní informace

Detailní popis produktu

CVA OPTIMA V2, které byly vytvořeny podle vzoru špičkové pušky CVA ACCURA V2, mají stejnou spoušťovou páku, vnitřní díly a spoušť. Všechny hlavně OPTIMA V2 jsou vyrobeny z nerezové oceli třídy 416 a jsou nabízeny buď ve standardním nerezovém provedení, nebo s naším nejmodernějším procesem nitridové antikorozní úpravy. Přidejte rychloupínací dnový šroub CVA (která je odnímatelná prstem), 100% obouruční pažbu a zpětný ráz CrushZone a získáte zbraň s více kvalitními prvky než jakákoli jiná puška v této cenové kategorii. Model OPTIMA V2 je vybaven 26 palcovou hlavní, takže se s ním snadno manévruje. Navíc je standardně vybavena optickými mířidly DuraSight.

416 nerezová ocel, drážkovaná, 26" hlaveň
Drážkovaná hlaveň
100% obouruční pažba
QRBP - rychloupínací dnový šroub
Oboustranná ostruha kladívka
CrushZone Recoil Pad
Optická mířidla DuraSight
Celková délka 41"
6,65 lbs. Celková hmotnost
Délka tahu 14"

 

Doplňkové parametry

Kategorie: CVA
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: