Ochranné balistické brýle ESS Crossblade 3LS

Kód: EE9032-07
5 497 Kč 4 542,98 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Brýle ESS Crossblade™ Eyeshield nabízejí dvě rozdílné velikosti skel a nosníků což umožňuje  uživateli si zvolit model podle svých potřeb a po čase používání si dle potřeb změnit jinou velikostí skel a nosníku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky modulárnímu systému lze systém Crossblade ™ nastavit speciálně tak, aby odpovídal struktuře obličeje koncového uživatele. Uživatel si může vybrat buďto Standardní velikost skel a nosníku a nebo užší skla Crossblade NARO a k nim NARO nosník. Modulární systém zajišťuje takto možnost si přizpůsobit velikost dle potřeby a tak zajišťuje větší komfort uživatele.

Crossblade Tri-Tech Fit™ rám je vybaven zámkem skel který nevyžaduje použití  nadměrného tlaku za účelem uzamčení skel do rámu. Polykarbonátová skla poskytují balistickou ochranu a ESSOPTICS™ optickou čistotu bez jakéhokoli zkreslení. Technologie uzamčení skel DedBoltTM  Lens Lock poskytuje jednoduchou manipulaci, ale při uzamčení pevně fixuje skla v rámu. Polykarbonátová skla brýlí s balistickou odolností poskytují 100% ochranu proti UVA / UVB záření.

UPOZORNĚNÍ:

Všechna skla brýlí Crossblade™ díky skutečnosti, že jsou tyto brýle součástí platformy ESS Cross-Series™ jsou kompatibilní s rámy brýlí ESS Crossbow®, Crosshair™ and Suppressor™.

Avšak nosníky Crossblade™ Standard and Crossblade™ NARO „NEJSOU“ kompatibilní s jinými produkty platformy ESS Cross-Series™.

ESS Crossblade™ splňují následující předpisy a standardy:

  • U.S. Federal OSHA
  • ANSI Z87.1-2015
  • CE EN 166
  • MIL-PRF-32432

ESS Crossblade™ 3LS Eyeshield obsahuje:

1ks černý Crossblade™rám

1ks tmavě šedá ESS Crossblade™skla (standardní velikost)

1ks černý nosník (standardní velikost)

1ks čirá skla (standardní velikost)

1ks žlutá skla (standardní velikost)

1ks tvrdý přepravní obal

1ks hadřík z mikrovlákna

1ks pojistná guma

1ks samolepka ESS

1ks návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: