Balistické brýle ESS Crosshair 2 LS Black

Kód: 9014-04
2 790 Kč 2 305,79 Kč bez DPH
SKLADEM (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Ochranné brýle CrosshairTM, mají Tri-Tech FitTM technologii rámu. Ta zajišťuje u těchto brýlí univerzální použití pro všechny uživatele s maximálním komfortem nošení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rám brýlí: barva černá

Pojistná guma: černá

Skla: Polykarbonátová skla tloušťky 2,4 mm s balistickou odolností se 100% ochrannou proti UVA/UVB záření. Povrchová ochrana skel: Ochrana proti zamlžení a poškrábání.

Barva skel: čirá 1ks, kouřově šedá 1ks v sadě

Žlutá a červená skla lze dodatečně dokoupit - nejsou součástí sady

Přenosný tvrdý obal se zipem a uchycením MOLLE

Hadřík na čistění brýlí napuštěný speciální látkou omezující zamlžování skel 1ks

Ochranná skla jsou ochráněna tenkou vrstvou proti zamlžení a poškrábání. Jakmile pozorujete svůj cíl skrze ochranná skla těchto brýlí, díky technologii ESSOPTICSTM, zjistíte jak může být průhled skly tak úžasně opticky čistý bez jakéhokoli náznaku zkreslení.  Jakmile chcete vyměnit skla, technologie uzamčení skel DedBoltTM Lens Lock poskytuje jednoduchou manipulaci, ale při uzamčení pevně fixuje skla v rámu. Jako ostatní výrobky ESS, samozřejmě model Crossbow je ve shodě se standardy U.S. Federal OSHA, ANSI Z87.1+, CE EN 166 a U.S. MIL-PRF-31013. Vzhled, ergonomie, funkčnost.  Ochranné brýle CrosshairTM lze doplňovat všemi díly určenými pro řadu CrossSeries TM, tyto díly jsou plně kompatibilní

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: