Balistické brýle ESS Ice 3LS Naro 740-0017

Kód: 740-0017
2 780 Kč 2 297,52 Kč bez DPH
Do týdne
Můžeme doručit do:
11.10.2023
Možnosti doručení

Univerzální balistické ochranné brýle ESS Ice 3LS Naro s dvěma výměnnými skly (čiré, tmavé) a přepravním obalem. Typ NARO je celkově menších rozměrů než ICE-3LS (12,7mm užší rozměr mezi stranicemi). Ochranné brýle nabízí výjimečnou ochranu očí pro každého vojáka, policistu, příslušníka zásahové jednotky, záchranáře nebo sportovce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rám brýlí: barva černá 1ks

Pojistná guma: černá 1ks

Skla: Polykarbonátová skla tloušťky 2,4 mm s balistickou odolností se 100% ochrannou proti UVA/UVB záření. Povrchová ochrana skel proti zamlžení a poškrábání. Barva skel: čirá 1ks, kouřově šedá 1ks, žlutá 1ks - v sadě

červená skla - nejsou součástí sady

Hadřík na čistění brýlí napuštěný speciální látkou omezující zamlžování skel 1ks

Přenosný měkký nylonový obal se zipem a uchycením MOLLE

Vnitřní rozměr mezi stranicemi brýlí je 12,3cm

Brýle jsou dostatečně ochráněny proti poškození, jakým je např. poškrábání rámečků nebo skel. 

ICE je zkratka pro Interchangeable Component Eyeshield. Brýle ESS pohlcují pouze sluneční záření a z tohoto důvodu je dobrá viditelnost s tmavými skly ve stínu.

Skla: Sestava tří mimořádně odolných polykarbonátových skel tloušťky 2,4 mm (čirá, tmavá,žlutá) určených k různému použití v různých světelných podmínkách,

Díky ToughZone jsou skla opatřena odolným povlakem proti poškrábání

Skla brýlí ICE mají balistickou odolnost vyhovující armádním požadavkům NATO. Balistická odolnost testována na ráži 0,15 podle normy MIL-PRF-31013 Brýle odolají přímému zásahu z brokovnice ze vzdálenosti 10m. Testováno Českým úřadem pro zkoušení zbraní a střeliva v Praze Díky ESS Modular Technology nejsou náhradní skla finančně nákladná a jsou jednoduše vyměnitelná. Všechna použitá skla zajišťují 100 % ochranu před UVA/UVB zářením a zajišťují 100 % průhlednost bez deformace zrakového pole. Bezrámový ICE design poskytuje neomezené pole viditelnosti Seřizovatelné nožičky s možností tvarování zajišťují komfort pro jakéhokoli uživatele. K brýlím lze zakoupit tzv. Rx Insert  což je vložka s dioptrickými skly, které mohou být instalovány v běžné síti prodejen s optikou. Vložky pro dioptrická skla ESS Vice Rx Carrier jsou současně kompatibilní s typem brýlí ESS Advancer V-12 Oba typy vložek se instalují na nosní díl brýlí ICE do ochráněného prostoru skly s balistickou ochranou.

Brýle vyhovují následujícím normám a směrnicím:

  • ANSI Z87.1+2003
  • NATO MIL-PRF-31013
  • US Federal OSHA standards
  • CE EN166(F)
  • US Army and USMC Authorized
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
YD Avatar autora | 9.6.2021
Super! Padnou skvěle!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: