Nůž MTech Linerlock A/O Yellow MTA1039YL

Kód: 1685
335 Kč –20 %
18 71587 Product Primary Image
335 Kč –20 % 265 Kč 219,01 Kč bez DPH
Není k dispozici
Možnosti doručení

Kapesní zavírací nůž MTech s nerezovou černěnou čepelí typu Wharncliffe.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Linerlock
 
Asistované otevření
 
Délka zavřeného nože 4,5"
 
Čepel Wharncliffe 3,5" z nerezové oceli 3Cr13 s černou povrchovou úpravou
 
Žlutá eloxovaná hliníková rukojeť
 
Rozšířený tang
 
Kapesní klip
 
Otvor pro šňůru
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AI Avatar autora | 28.3.2023
Po 4 měsících každodenního nošení a používání mám velice dobré zkušenosti. plusy -Čepel se nekýve a dotažení šroubu je bylo potřeba zatím jen 1x. Poznamenávám, že si nožem často hraji, respektive otevírám, ale na čepel zůstává pevná. -Velice se mi líbí systém otevírání s předepjatou pružinou. V Německu by s tím možná byl problém, ale mě se napůl vystřelovák velice líbí. -Nůž je udělán pěkně ergonomicky, v ruce sedí velice dobře. -Za mě bych si ho za ty peníze koupil znova a asi to i udělám mínusy -Čep na otevírání z boku ostří byl špatně zalisovaný a po 3 měsících vypadnul. 5 minut práce s kladivem a důlčíkem a je to zpravené -Barva se trochu odírá, ale na funkci nemá vliv -Spona za pásek má trochu větší tolerance, takže se na šroubech trochu kýve, ale na běžný provoz to nemá vliv Za mě opravdu dobrý nůž na denní nošení za velice příznivou cenu. Osobně bych hodnotil 90%. Rozhodně doporučuji.
5
AI Avatar autora | 20.11.2022
Původně jsem si myslel, že je nůž moc velký, ale zdání na internetu klame a je opravdu perfektní. Navíc má mechanismus, který pomáhá s otevíráním. Já si teda nakonec vzal modrou barvu, ale tahle byla taky moc pěkná. Za ty peníze jsem mimořádně spokojený.
Nevyplňujte toto pole:
AI Avatar autora zkušenost po 4 měsících 27.3.2023 23:28
Po 4 měsících každodenního nošení a používání mám velice dobré zkušenosti. plusy: -Čepel se nekýve a dotažení šroubu je bylo potřeba zatím jen 1x. Poznamenávám, že si nožem často hraji, respektive otevírám, ale na čepel zůstává pevná. -Velice se mi líbí systém otevírání s předepjatou pružinou. V Německu by s tím možná byl problém, ale mě se napůl vystřelovák velice líbí. -Nůž je udělán pěkně ergonomicky, v ruce sedí velice dobře. -Za mě bych si ho za ty peníze koupil znova a asi to i udělám mínusy -Čep na otevírání z boku ostří byl špatně zalisovaný a po 3 měsících vypadnul. 5 minut práce s kladivem a důlčíkem a je to zpravené -Barva se trochu odírá, ale na funkci nemá vliv -Spona za pásek má trochu větší tolerance, takže se na šroubech trochu kýve, ale na běžný provoz to nemá vliv Za mě opravdu dobrý nůž na denní nošení za velice příznivou cenu. Osobně bych hodnotil 90%. Rozhodně doporučuji.
Odpovědět