Vzhledem k množství objednávek se omlouváme za prodlevu v komunikaci. Děkujeme na Vaši důvěru a trpělivost. Kentaur

Světlice/dělobuch Zink 532 cal. 15mm

Code: 0692
€0,49 €0,40 excl. VAT
In Stock (683 pcs)
Delivery to:
05/07/2022

Dělobuch do plynovek, ráže 15mm. Nejprve otáčivý světelný a zvukový efekt, na závěr rána. Balení 50 kusů v papírové krabici. Možno objednat i jednotlivě.

Detailed information

Product detailed description

Dělobuch do plynovek, ráže 15mm. Nejprve otáčivý světelný a zvukový efekt, na závěr rána. Balení 50 kusů v papírové krabici. Možno objednat i jednotlivě.

Tato speciální třída pyrotechniky se odpaluje výstřelem plynové pistole či revolveru. K výstřelu je nutné použít dvě věci: akustické nábojky a nástavec pro vystřelování pyrotechniky - ten je nutný našroubovat na zbraň. Světlice se vždy nasazuje dutou stranou!  

Použití pyrotechniky do plynovky:

Na ústí hlavně vaší plynovky našroubujete speciální nástavec určený pro odpalování světlic. Do zásobníku zbraně vložíte poplašné náboje a do nástavce dělobuch černým koncem dolů obsahující prachovou slož. S rukou vztyčenou kolmo k nebi stisknete spoušť. Poplašný náboje zapálí slož v dělobuchu.

Návod v souvisejících souborech

 

Be the first who will post an article to this item!

Add a comment
Do not fill out this field:
5
6x
4
3x
3
5x
2
0x
1
0x
Do not fill out this field:
5
VB Avatar of author | 10/08/2021
Je to dobrá pomůcka na plašení ptáků s možností zamíření do místa potřeby. Musí se však před výstřelem narušit ostrým předmětem zapalovač jinak je až 50-ti prcentní selhání
5
J Avatar of author | 28/12/2019
Velice spokojen vcas to prislo super štastny novy rok

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep you secure, we need you to log in again. Thank you for your understanding.

Thank you for your understanding.

Login