Vzhledem k situaci ohledně Covid pandemii Vás prosíme o trpělivost během vyřizování Vašich objednávek, na kterých pracujeme. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte pomocí emailu info@kentaurzbrane.cz. Děkujeme za pochopení

Gumový Grip Hogue pro revolver Ruger SP 101

Kód: 6895
1 000 Kč 826,45 Kč bez DPH
Na dotaz

Hogue gumové rukojeti jsou vytvarovány z odolné gumy, která není houbovitá ani lepkavá, ale dává příjemný pocit při pohlcování zpětného rázu bez ovlivnění přesnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hogue gumové rukojeti jsou vytvarovány z odolné gumy, která není houbovitá ani lepkavá, ale dává příjemný pocit při pohlcování zpětného rázu bez ovlivnění přesnosti. Tato moderní guma vyžaduje úplně jiný tvarovací proces než obyčejný neopren a vede k mnohem lepšímu uchopení. Materiál, který je použit, se nerozkládá a nepoškozuje a je odolný vůči všem rozpouštědlům a olejům používaným kolem střelných zbraní. Hogue Grips vám poskytnou trvalou přesnost, trvanlivost a léta spolehlivosti. Flexibilita materiálů a lisovací proces umožňuje vyrábět vynikající gumové rukojeti s funkcemi, které provádějí všechny ostatní značky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: