Glock 17 Gen4 cal. 9mm Luger

Kód: GLOCK17GEN4
pouze osobní vyzvednutí
Značka: Glock
17 290 Kč 14 289,26 Kč bez DPH
Na objednávku - pouze na prodejně

Samonabíjecí pistole Glock 17 Gen4. Používá se jako služební zbraň a jako zbraň pro akční střelbu. Pistole Glock Gen4 nově obsahují systém výměnných gripů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoho dne se sešli experti z armády, policie a civilu a vytvořili prototyp, který plně vyhovuje všem zúčastněným. Výsledkem tohoto spojení je zbraň Glock 17, jež byla záhy přijata jako běžná součást nejen rakouské, norské a švédské armády, ale stala se i standardní služební zbraní všech členských zemí NATO.

Vývoj této pistole jde neustále dopředu a od roku 2010 vznikly další dva typy Gen4 a Gen5, které „sedmnáctku“ vylepšují o další vítané rozdíly oproti originálu z devadesátých let. Kromě výše zmíněných typů nabízíme i Glock 17 MOS, což je typ se závěrem upraveným k instalaci kolimátoru.

Nejdůležitější je systém výměnných gripů - G17/22 MBS (Multiple Back-Strap) se zmenšeným domečkem spouště (SF - Short Frame). Systém výměnných gripů umožňuje uživateli měnit velikost obvodu rukojeti a přizpůsobit jej tak velikosti ruky. V nabídce jsou 3 velikosti gripů - malý, střední a velký. Výměna se velmi jednoduše provádí demontáží jediného čepu. Zbraně jsou dodávány s malým gripem, který zmenšuje vzdálenost od spouště o 2 mm oproti standardnímu rámu G17/22. Střední grip (2 mm) nabízí stejnou velikost jako standardní rám G17/22. Velký grip (4 mm) prodlužuje vzdálenost od spouště o další 2 mm. Velkou výhodou je, že úhel rukojeti zůstává i s různými gripy stejný. Tím je zajištěno, střelec po výměně gripu, nebo pistole Glock za jinou, nestřílí výš nebo níž. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Glock - Standard
Délka hlavně : 114 mm
Délka chodu spouště : ~12,5 mm
Délka závěru : 186 mm
Délka závitu hlavně : 250 mm
Hmotnost bez zásobníku : 625 g
Hmotnost plného zásobníku : ~280 g
Hmotnost prázdného zásobníku : 78 g
Kapacita zásobníku : 17
Odpor spouště : ~2,5 kg
Pojistky : 3
Profil hlavně : šestiboký profil s pravotočivým závitem
Ráže: 9x19
Šířka : 30 mm
Úsťová energie : ~520 J
Úsťová rychlost : ~360 m/s
Výška : 138 mm
Vzdálenost mezi mířidly : 165 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: