Vzduchovka Norconia B2 cal. 4,5mm
Code: B2HF45Related products
Product detailed description
Zlamovací vzduchovka Norconia B2 je určena zejména pro masovou zábavnou a sportovní střelbu a tomu je také přizpůsobena její konstrukce. Má výškově nastavitelné hledí. 11mm rybina pro montáž puškohledu.
Ráže: 4,5 mm
Celková délka: 1086 mm
Délka hlavně: 480 mm
Úsťová rychlost: 180 m/s
Hmotnost: 2800 g
Ráže: 5,5 mm
Celková délka: 1086 mm
Délka hlavně: 480 mm
Úsťová rychlost: 160 m/s
Hmotnost: 2800 g
Additional parameters
| Category: | Norconia - vzduchovky |
|---|---|
| Energie udávaná výrobcem: | do 15 J |
| Systém pohonu: | Pružina |
| Ráže: | 4,5mm |
| Typ střeliva: | olovněné diablo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | dřevo |
| Kapacita zásobníku (ks): | 1 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 180 |
| Celková délka: | 1086 mm |
| Hmotnost: | 2600 g |
| Výrobce: | Norconia |
Add a rating
5
4
3
2
1
List of ratings
Be the first who will post an article to this item!
