Vzduchovka Hatsan AirTact ED cal. 4,5mm
Code: 88670Related products
Product detailed description
oboustranná rovná pažba z polymeru s otvorem pro palec a "Monte Carlo" tvarováním hřbetu pažby, drážkovaná ocelová hlaveň potažená plastem a ukončená moderátorem zvuku, stavitelná pozice i dráha spouště, výškově i stranově stavitelná miřidla se světlovodnými vlákny
Parametry:
Ráže - 4,5 mm
Úsťová rychlost - 305 m/s
Střelivo - olověné diabolo
Typ mechanismu - pružina píst
Montážní lišta - 11 mm
Pažba - ořech
Délka hlavně - 370 mm
Celková délka - 1140 mm
Hmotnost - 2600 g
Foto ilustrační - oproti obrázku má weaver základnu.
Additional parameters
| Category: | Hatsan - vzduchovky |
|---|---|
| Energie udávaná výrobcem: | do 26 J |
| Systém pohonu: | Pružina |
| Ráže: | 4,5mm |
| Typ střeliva: | olovněné diablo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 1 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 305 |
| Délka hlavně: | 370 mm |
| Celková délka: | 1135 mm |
| Hmotnost: | 2750 g |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | HATSAN |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
22 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Listing controls
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
