Vzduchovka Hatsan 65 cal. 5,5mm
Code: 20017Related products
Product detailed description
Pažba turecký ořech, pistolový úchop, pryžová ventilovaná botka, černěná spoušť, quattro spoušť (z vyšších modelových řad), rybina na předpažbí, pro lepší a jistější držení. Soud moderator. Agresivní a moderní design. Upravitelná výška lícnice. Systém optických vláken TRU-GLO - pro lepší střílení ve zhoršených světelných podmínkách.Shock absorber system. Anti bear trap system (bezpečnostní systém) Klasická zlamovací vzduchovka. Velmi dobře řešený model s relativně nízkou váhou a kvalitnějším systémeme spouště.
POPIS:
kalibr : 5,5 mm
úsťová rychlost m/s : 245 m/s
váha : 3 kg
celková délka : 1185 mm
montážní lišta 11 mm
Additional parameters
| Category: | Hatsan - vzduchovky |
|---|---|
| Energie udávaná výrobcem: | do 28 J |
| Systém pohonu: | Pružina |
| Ráže: | 5,5mm |
| Typ střeliva: | olovněné diablo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | dřevo |
| Kapacita zásobníku (ks)1: | 50 mm / 1,96 inch |
| Úsťová rychlost (m/s): | 245 |
| Délka hlavně: | 370 mm |
| Celková délka: | 1185 mm |
| Hmotnost: | 3000 |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | HATSAN |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
3 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
