Vzduchovka Gamo Speedster IGT 10X GEN2 cal. 4,5mm - NEOMEZENÝ VÝKON
Code: 00093BORelated products
Product detailed description
Síla: 16 J
Délka: 114 cm
Hmotnost. 3,1 kg
Rychlost kal. 4,5 mm (1777) 295 m / s
Additional parameters
| Category: | Vzduchovky bez omezeného výkonu |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| EAN: | 793676095950 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 24 J |
| Systém pohonu: | GAS-píst |
| Ráže: | 4,5mm |
| Typ střeliva: | olovněné diablo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 10 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 305 |
| Délka hlavně: | 400 mm |
| Celková délka: | 1150 mm |
| Hmotnost: | 3100 g |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | GAMO |
Product rating
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
9 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
