Vzduchovka Gamo Shadow DX cal. 4,5mm
Code: 0267Related products
Product detailed description
Energie na ústí: 16J
Úsťová rychlost: 290 m/s
Typ střeliva: 4,5 mm diabolo
Provedení: Plastová pažba
Váha: 3,1 kg
Celková délka: 1110 mm
Montážní lišta: 11mm
Světlovodná mířidla
Stavitelné hledí, jak výškové tak stranové
SWA - Shock Wawe Absorber - Na konci pažby je umístěná gumová botka, která absorbuje většinu zpětného rázu vzduchovky. Tuhost lze měnit pomocí tří různých vložek.
Additional parameters
| Category: | Vzduchovky - Gamo |
|---|---|
| EAN: | 793676039978 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 24 J |
| Systém pohonu: | Pružina |
| Ráže: | 4,5mm |
| Typ střeliva: | olověné diabolo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 1 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 305 |
| Délka hlavně: | 440 mm |
| Celková délka: | 1110 mm |
| Hmotnost: | 3100 g |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | GAMO |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
1 rating
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
