Vzduchovka Gamo G-Magnum 1250 Whisper IGT Mach1 cal. 5,5mm - NEOMEZENÝ VÝKON
Code: 656524Related products
Product detailed description
Energie: 45 J
Délka: 131 cm
Úsťová brzda
Hmotnost: 3,1 kg
Úsťová rychlost: 250 m/s
Hmotnost: 3,3 kg
IGT technologie: stlačení inertního plynu, žádná pružina, vyšší přesnost.
Součástí je tlumič, který pohltí až 52% hluku při výstřelu.
Additional parameters
| Category: | Vzduchovky - Gamo |
|---|---|
| EAN: | 793676079455 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 45 J |
| Systém pohonu: | GAS-píst |
| Ráže: | 5,5mm |
| Typ střeliva: | olověné diabolo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště: | Single Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 1 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 380 |
| Délka hlavně: | 538 mm |
| Celková délka: | 1250 mm |
| Hmotnost: | 3200 g |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | GAMO |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
9 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
List of discussions
A
Aspazian
Hi there kentaurzbrane.cz manager,
Ready to enhance your e-commerce success and achieve significant growth? Skip testing products, improve your conversion rate, and attract a flood of leads using our comprehensive suite of tools and resources.
From intelligent product selection to high-converting page builders, trusted supplier networks, and natural traffic generation, we offer all you need to succeed in the challenging e-commerce environment. Plus, you'll get expert tips and tutorials to support you at every stage. No filler, just actionable advice you can use immediately.
Prepared to elevate your e-commerce business?
++ Discover: https://bit.ly/winners-now
and discover the secrets to e-commerce success.
Kind regards,
Aspazian Silviu
aspazian.silviu@winners-now.vip
C
Chidozie
Hello,
I am writing to express my interest in any current internship opportunities within your esteemed company.
I have recently graduated from Montclair State University with a BS in Business and IT, with a focus in Business Intelligence, Digital Marketing, and Web Analytics. With a strong expertise in data visualization using Tableau and a passion for leveraging technology to drive business success, I am eager to contribute to your team.
I am confident that my educational background and practical experience equip me well for a position within your organization.
Please find my resume at the following link: https://drive.google.com/file/d/1F7I9Q8yucrnUjzLDEbCDiCt-OMRbp524/view?usp=sharing
I would greatly appreciate the opportunity to discuss how I can support your team. If you are not the appropriate person to review this message, please direct my inquiry to the correct person who can review my qualifications to benefit the organization.
Thank you for your attention to my application. If you prefer not to receive further emails from me, kindly reply and advise.
Cheers,
Chidozie Nnagbo
410 504 7939
chidozie.nnagbo@gmail.com
Unsubscribe here if you don't want to get these offers: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdx-LI-ETiB-g37_ijIRHfBNhu__c-Go1dyOyZ_zU_pgeYTEg/viewform?usp=sf_link
Gruenauer Strasse 32, Port Chester, New York, USA, 21527
JN
Poptávka
Jan Němeček
Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat jestli budete mít tuto vzduchovka skladem?
LM
Vzduchovka
Lukáš Muk
A kdy vám prosím přijde
LM
Vzduchovka
Lukáš Muk
A kdy vám prosím přijde
K
Odpověď
Kentaurzbrane.cz
Dobrý den
Pravděpodobně až na začátku roku 2023.
