Vzduchovka Gamo CFX Royal cal. 4,5mm
Code: 8616Related products
Product detailed description
Pevná hlaveň u modelu CFX zaručuje přesnou střelbu i na větší vzdálenosti.
Světlovodná mířidla Tru-Glo, hledí nastavitelné vertikálně i horizontálně.
| Pojistka: | Ano |
| Hmotnost: | 3600 g |
| Celková délka: | 1160 mm |
| Délka hlavně: | 450 mm |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Ráže: | 4,5 mm |
| Úsťová rychlost: | 250 m/s |
| Energie: | 16 J |
| Typ mechanismu: | Pružina |
| Typ pažby: | Dřevěná |
| Mířidla: | Ano |
Additional parameters
| Category: | Vzduchovky - Gamo |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Energie udávaná výrobcem: | do 20 J |
| Systém pohonu: | Pružina |
| Ráže: | 4,5mm |
| Typ střeliva: | olověné diabolo |
| Typ hlavně: | drážkovaná , pevná |
| Typ spouště: | Single Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | dřevo |
| Kapacita zásobníku (ks): | 1 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 280 |
| Délka hlavně: | 450 mm |
| Celková délka: | 1160 mm |
| Hmotnost: | 3500 g |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | GAMO |
| The item has been sold out… | |
Product rating
The average product rating is 4,2 out of 5 stars.
9 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
