Vzduchovka Gamo ARROW MAGNUM cal. 5,5mm - 40 J
Code: 32371Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Vzduchovky - Gamo |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| EAN: | 793676107653 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 40 J |
| Systém pohonu: | PCP |
| Ráže: | 5,5mm |
| Typ střeliva:: | olovněné diablo |
| Typ hlavně: | drážkovaná |
| Typ spouště:: | Single Action |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 10 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 320 |
| Délka hlavně: | 520 mm |
| Celková délka: | 1010 mm |
| Hmotnost: | 2300 g |
| Plný výkon: | ano |
| Výrobce: | GAMO |
Product rating
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
21 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Listing controls
Discussion
List of discussions
J
Jiří
Po osazení běžnou optikou pro vzduchovky a střelbou na 25m krásný soustřel. Plné natlakování (232bar) na cca 35 výstřelu bez velkého poklesu střely. Střelivo JSB.
Provedení / cena +
Výkon odpovídá.
