Vzduchová pistole GLOCK 19 Gen5 MOS
Code: 5.8460Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Weapons |
|---|---|
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Typ hlavně (Vzduchovky - pistole): | hladká |
| Montážní lišta: | 22 mm |
| Systém pohonu: | CO2 |
| Energie udávaná výrobcem: | do 2J |
| Typ střeliva: | ocelové BB broky |
| Blow back: | ANO |
| Značka: | Glock |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Barva: | sand |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 18 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 115 |
| Délka hlavně: | 96 mm |
| Celková délka: | 203 mm |
| Hmotnost: | 680 g |
| Kategorie zbraně: | kat D |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
1 rating
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
