Vzduchová pistole Gamo P-25 Blowback cal. 4,5mm
Code: 390Related products
Product detailed description
kopie Waltheru PPK, semiautomatické provedení, přebíjení zpětným pohybem závěru, zásobník 2x 8ran diabolo, ergonomicky tvarovaná pažbička, hlaveň a závěr z oceli, stavitelný odpor spouště
Technické parametry :
•Ráže : 4,5 mm
•Délka : 190 mm
•Hmotnost : 700 g
•Kapacita : 8 ran
•Hlaveň a závěr : ocel
•Úsťová rychlost : 138 m/s
•Stavitelný odpor spouště
•BLOWBACK - pohyb závěru
Additional parameters
| Category: | Gamo |
|---|---|
| EAN: | 793676032924 |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Typ hlavně (Vzduchovky - pistole): | drážkovaná |
| Montážní lišta: | ne |
| Systém pohonu: | CO2 |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Blow back: | ANO |
| Značka: | Gamo |
| Pojistka proti výstřelu: | ano |
| Barva: | černá |
| Materiál pažby: | plast |
| Kapacita zásobníku (ks): | 8 |
| Úsťová rychlost (m/s): | 138 |
| Celková délka: | 190 mm |
| Hmotnost: | 450 g |
| Kategorie zbraně: | kat. D |
Add a rating
5
4
3
2
1
List of ratings
Be the first who will post an article to this item!
