Vyhazovací nůž Mikov Predator 241-DD-1/Wildcat
Code: V501040Product detailed description
| Materiál čepele: | PMC 27 - Damašková ocel - 57 - 60HRC |
| Materiál střenky: | exotické dřevo |
| Délka výrobku: | 120 mm |
| Délka čepele: | 95 mm |
| Šířka čepele: | 23 mm |
| Hmotnost výrobku: | 0,360 kg |
| Pouzdro: | kožené pouzdro + dárková krabička |
Additional parameters
| Category: | Mikov |
|---|---|
| EAN: | 8590710007168 |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
1 rating
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
