Revolver plynový BRUNI NEW-380 černý 5RD
Code: 312107Product detailed description
| Typ zbraně | plynový revolver |
|---|---|
| Ráže | 9 mm R Blanc / 380R Blanc |
| provedení | černé |
| Režim střelby | semi-auto |
| Typ spouště | Double Action |
| Barva | černá |
| Kapacita zásobníku [ks] | 5 |
| Celková délka [mm] | 165 |
| Hmotnost [g] | 600 |
Additional parameters
| Category: | Weapons |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Double Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku [ks]: | 5 |
| Celková délka: | 165 mm |
| Hmotnost: | 600 g |
| Značka: | Bruni |
| Kategorie zbraně: | kat C-I |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
7 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
