Puškohled Umarex RS 4x32
Code: 2.1545Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Optics |
|---|---|
| EAN: | 4000844784483 |
| Zoom: | Ne |
| Podsvětlení: | Ne |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Typ kříže: | Duplex |
| Paralaxa s možností nastavení: | Ne |
| ? Tělo: | 25,4 mm |
| Okulár: | 39 mm |
| Objektiv: | 38 mm |
| Hmotnost: | 280 g |
| Celková délka: | 290 mm |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
List of discussions
Lze použít s 26 j vzduchovku hatsan striker 1000x 4,5mm ?
