Puškohled Umarex RS 3-9x40
Code: 2.1549Product detailed description
Ideální puškohled pro střelbu do 20-40m. Není vhodný pro typy vzduchovek, které mají velký zpětný ráz při střelbě.
Additional parameters
| Category: | Puškohledy |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| EAN: | 4000844784520 |
| Zoom: | Ano |
| Podsvětlení: | Ne |
| Montážní lišta: | 11 mm |
| Typ kříže: | Tac-Dot |
| ? Paralaxa s možností nastavení: | Ne |
| Těla: | 25,4 mm |
| Okulár: | 40 mm |
| Objektiv: | 46 mm |
| Hmotnost: | 395 g |
| Celková délka: | 315 mm |
Add a rating
5
4
3
2
1
List of ratings
Be the first who will post an article to this item!
