Puškohled Fomei Light 4X20
Code: OY6224Related products
Product detailed description
Lehký puškohled 4x20mm , včetně montáže
Nejmenší modely 4 x 20 a 3-7 x 20 Light AIR jsou určeny především pro vzduchovky, což vyplývá i z jejich názvu, ale lze je použít i pro malorážky.
Z řady Light Standard se na malorážku hodí nejlépe model 4 x 32. Puškohledy pod označením Light mají celoskleněnou optiku a tělo ze slitiny hliníku.
Zaostřování se provádí otáčením celého okuláru a jeho poloha se fixuje aretačním kroužkem.
Všechny puškohledy jsou černé. Dodávají se s ochrannými krytkami.
Průměr tubusu modelu 4x20 Light Air je 19,05mm.
| Zvětšení | 4x |
| Průměr objektivu | 20 mm |
| Zorný úhel | 3,4 ° |
| Zorné pole v 1000m | 59 m |
| Relativní světelnost | 10,2 |
| Optický výstup | 3,2 |
| Úprava čoček | FC |
| Délka | 27 cm |
| Hmotnost | 105 g |
Additional parameters
| Category: | Puškohledy Fomei |
|---|---|
| EAN: | 8590385762249 |
| The item has been sold out… | |
Product rating
The average product rating is 4,2 out of 5 stars.
6 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
