Puškohled Fomei 2-12x50 Foreman HTC PRO G4
Code: OY6291Related products
Obranný revolverový náboj. Náplň 20 mg práškového technického pepře (Nonivamid). Nejmenší uživatelské balení po 10 ks.
Střelivo Sellier & Bellot ráže 223 Remington. Baleno po 100 kusech. FMJ, 55grs 3,6g. Cena za krabici 100 ks.
Náboj CCI Velocitor cal. 22 LR. Baleno po 50 kusech.
Náboj kulový Hornady, Critical Defense, .357 Mag., 125GR, FTX
Povýstřelové zplodiny nábojů Nontox neobsahují žádné těžké kovy (olovo, baryum,rtuť,antimon). Neznečišťují životní prostředí, neohrožují střelce, neznečišťují zbarň. Unikátní...
Product detailed description
Parametry
| Zvětšení | 2-12x |
| Průměr objektivu | 50mm |
| Zorný úhel | 11,6-1,9° |
| Poloha záměrné osnovy | druhá ohnisková rovina |
| Zorné pole v 100 m | 20,7-3,3m |
| Optický výstup | 9,6-4,2mm |
| Průměr tubusu | 30mm |
| Úprava čoček | HTC |
| Rektifikace | 1/4 MOA |
| Korekce paralaxy | 25-∞m |
| Délka | 347mm |
| Hmotnost | 727g |
Additional parameters
| Category: | Weapons / Firearms |
|---|---|
| Warranty: | 5 let |
| EAN: | 8590385762911 |
CZ P-10 je další „level“ obranné a služební pistole, která vyniká vysokou spolehlivostí, životností a kultivovaným zvládáním výstřelu, na čemž se podílí jedinečný checkering a...
+ poudro
Be the first who will post an article to this item!
Be the first who will post an article to this item!
