Plynový revolver Ekol Viper 2,5" černý cal. 9mm
Code: 5018Related products
Product detailed description
Jeden válec – obě ráže
Délka hlavně: 2,5"
Kapacita válce: 6
Hmotnost: 710 g
Nástavec na pyrotechniku je součásti balení
Additional parameters
| Category: | Weapons |
|---|---|
| EAN: | 8880001006223 |
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Double Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku: | 6 |
| Celková délka: | 186 mm |
| Celková výška: | 139 mm |
| Hmotnost: | 710 g |
| Značka: | Smith & Wesson |
| Kategorie zbraně: | kat C-I |
Add a rating
5
4
3
2
1
List of ratings
Be the first who will post an article to this item!
