Plynový revolver Bruni Single Action Peacemaker nikl cal. 9mm
Code: 1374Related products
Product detailed description
Plynovka.
Replika legendárního revolveru Divokého západu tzv. PEACEMAKERu.
Povrchová úprava - niklovaný.
6ranný buben s nabíjením zezadu.
Hlaveň 5”.
Dřevěné střenky.
Adaptér na vystřelování pyrotechniky.
Pro westernové střílení doporučujeme černoprachové náboje s bohatým dýmovým efektem.
Additional parameters
| Category: | Weapons |
|---|---|
| EAN: | 8880001004205 |
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Single Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | nikl |
| Kapacita zásobníku: | 6 |
| Celková délka: | 265 mm |
| Celková výška: | 135 mm |
| Hmotnost: | 980 g |
| Značka: | Bruni |
| Kategorie zbraně: | kat C-I |
Add a rating
5
4
3
2
1
List of ratings
Be the first who will post an article to this item!
