Plynová pistole Röhm Derringer černý cal. 9mm
Code: 723.02.20Product detailed description
Typ zbraně: pistole
Ráže: 9 mm R Blanc / 380R Blanc
Režim střelby: semi-auto
Typ spouště: Double Action
Barva: černá
Kapacita zásobníku: 2
Celková délka: 123 mm
Celková výška: 90 mm
Celková šířka: 29 mm
Hmotnost: 410 g
Additional parameters
| Category: | Samonabíjecí plynové pistole - Röhm |
|---|---|
| Typ zbraně: | pistole |
| Ráže: | 9 mm R Blanc / 380R Blanc |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku: | 2 |
| Celková délka: | 123 mm |
| Celková výška: | 90 mm |
| Hmotnost: | 410 g |
| The item has been sold out… | |
Be the first who will post an article to this item!
Add a rating
Be the first who will post an article to this item!
