Plynová pistole Ekol Tuna černá cal. 8mm
Code: 472Product detailed description
Plynová pistole EKOL TUNA cal.8mm černá je malá, lehká samonabíjecí obranná pistole, vhodná i pro ženy. Plus nástavec na pyrotechniku
Malá, lehká samonabíjecí obranná pistole, vhodná i pro ženy. Plus nástavec na pyrotechniku
Additional parameters
| Category: | Samonabíjecí plynové pistole - Ekol |
|---|---|
| Ráže: | 8 mm |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku: | 6 |
| Celková délka: | 121 mm |
| Celková výška: | 93 mm |
| Hmotnost: | 420 g |
| Značka: | Lady |
| Kategorie zbraně: | kat C-I |
Product rating
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
13 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
