Plynová pistole Ekol Volga titan cal. 9mm
Code: 47419Related products
Product detailed description
Plynová pistole Ekol Volga/Agent titan, r. 9mm
Malá, lehká obranná pistole, vhodná i pro ženy.
Ráže :
9mm PA
Kapacita zásobníku :
6 + 1
Spoušť:
SA / DA
Prázdná váha g :
470
Výška / délka v mm :
102 / 126
Výbava v ceně zbraně :
Nástavec pro pyrotechnické střelivo
Plynová pistole odzkoušena Českým úřadem pro zkoušení zbraní a střeliva
Additional parameters
| Category: | Samonabíjecí plynové pistole - Ekol |
|---|---|
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Single Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | titan |
| Kapacita zásobníku [ks]: | 6 |
| Celková délka: | 126 mm |
| Celková výška: | 100 mm |
| Celková šířka: | 29 mm |
| Hmotnost: | 490 g |
| Značka: | Ekol |
| Kategorie zbraně: | kat. C-I |
Add a rating
5
4
3
2
1
List of ratings
Be the first who will post an article to this item!
