Plynová pistole Ekol Volga satén cal. 9mm
Code: 47418Product detailed description
Ráže: 9 mm
Kapacita zásobníku: 6+1 ran
Střelivo: 9 mm P.A.K BLANK,CS,PV
Mechanismus: DA/SA
Délka: 126 mm
Délka hlavně: 110 mm
Šířka: 29 mm
Hmotnost: 490 g
Additional parameters
| Category: | Samonabíjecí plynové pistole - Ekol |
|---|---|
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Double Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | satén |
| Kapacita zásobníku: | 6 |
| Celková délka: | 126 mm |
| Celková výška: | 102 mm |
| Hmotnost: | 470 g |
| Značka: | Lady |
| Kategorie zbraně: | kat C-I |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
5 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
