Plynová pistole Blow TR34 titan cal. 9mm
Code: 0404075Related products
Product detailed description
Ráže: 9 mm
Rozměry: 160 x 130 x 32 mm
Zásobník: jednořadý, 7 ran
Váha: 525 g
Additional parameters
| Category: | Blow - Carrera |
|---|---|
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ zbraně: | pistole |
| Ráže: | 9 mm PAK |
| Barva: | titan |
| Zásobník: | dvouřadý; 7 |
| Celková délka: | 160 mm |
| Celková výška: | 130 mm |
| Hmotnost: | 525 g |
| Napodobenina: | Walther P22 |
Product rating
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
4 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
