Vzhledem k množství objednávek se omlouváme za prodlevu v komunikaci. Děkujeme na Vaši důvěru a trpělivost. Kentaur

Plynová pistole Blow TR34 černá cal. 9mm

Code: 0688
Kategorie C-I - ohlášení PČR
Brand: Carrera
€71,43 €59,03 excl. VAT
Not allowed to order

Plynová napodobenina pistole Walther P22 v ráži 9 mm v černém provedení.

Detailed information

Product detailed description

Ráže: 9 mm

Rozměry: 160 x 130 x 32 mm

Zásobník: jednořadý, 7 ran

Váha: 525 g

Additional parameters

Category: Weapons
Typ zbraně: pistole
Ráže: 9 mm PAK
Barva: černá
Zásobník: dvouřadý; 7
Celková délka: 160 mm
Celková výška: 130 mm
Hmotnost: 525 g
Napodobenina: Walther P22

Be the first who will post an article to this item!

Add a comment
Do not fill out this field:
5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
1x
Do not fill out this field:
4
PU Avatar of author | 21/04/2021
Vezmu li v úvahu poměr kvalita/cena, vychází tato pistole vcelku dobře. Černé matné lakování je kvalitní (i když až na druhý pokus) a drobné otřepy a vtoky na plastové spodní části jsem byl schopen s jemným pilníčkem, brusným papírem a skalpelem napravit. Funguje bezchybně včetně pojistky. Před nákupem jsem shlédl nějaké recenze, takže jsem věděl do čeho jdu. Jak jsem naznačil, první dodaný kus měl povrchovou úpravu s vadou laku, ale v Kentauru mi jej ochotně vyměnili. Německá varianta repliky Walther P22 od Umarexu bude určitě zpracovaná lépe, ale také stojí 2-3 x více.
1
VM Avatar of author | 16/02/2021
Úplne zúfalé plastové prevedenie. Rám zbrane je z niečoho čo má pripomínať ABS plast ale vďaka prestrekom s formy budí skôr dojem hračky z tržnice. Spúšť zbrane je tiež plastová a predpokladám že toho vela nevydrží. V nadstavci na odpálenie pyrotechniky som mal opadaný chróm a kus ktorý som dostal mal nefunkčnú poistku. Musel som vrátiť. (dodatočne som pozrel na RU youtube nejaké recenzie a minimálne raz sa zasekla na každom videu).
5
VA Avatar of author | 14/05/2020
Jsem spkojen. Zpracování docela kvalitní, výhodou je odlehčený rám, který celkovou váhu nabité zbraně snížil na 560g. Rozměrově srovnatelná pistole Zoraki 914 je celokovová a téměř 2x tak těžká. Jedná se o zbraň obranou a nosit celý den kilové závaží je problematické. Asi nevydrží to co Zoraki, ale pro mě to není hlavní hledisko. Marně jsem ale sháněl u prodejců náhradní zásobník. Distribuční firma Kozap slíbila ochotně jeho zaslání.
5
VM Avatar of author | 27/01/2020
Naprosto spokojen

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep you secure, we need you to log in again. Thank you for your understanding.

Thank you for your understanding.

Login