Plynová pistole Blow TR34 černá cal. 9mm
Code: 0688Related products
Product detailed description
Ráže: 9 mm
Rozměry: 160 x 130 x 32 mm
Zásobník: jednořadý, 7 ran
Váha: 525 g
Additional parameters
| Category: | Blow - Carrera |
|---|---|
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Barva: | černá |
| Zásobník: | dvouřadý; 7 |
| Celková délka: | 160 mm |
| Celková výška: | 130 mm |
| Hmotnost: | 525 g |
| Značka: | Walther P22 |
| Kategorie zbraně: | kat C-I |
Product rating
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
5 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
List of discussions
O
Dotaz
Ondřej
Prosím potřebuju sehnat závěr. Máte někdo představu kde? Tr34 blow
