Plynová pistole Blow Special 29 černá cal. 9mm
Code: BLOWSPEC29Related products
Product detailed description
Ráže: 9 mm
Rozměry: 165 x 120 x 33 mm
Zásobník: dvouřadý, 17 ran
Váha: 700 g
Additional parameters
| Category: | Blow - Carrera |
|---|---|
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Double Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | černá |
| Zásobník: | dvouřadý; 17 |
| Celková délka: | 165 mm |
| Celková výška: | 120 mm |
| Hmotnost: | 700 g |
| Napodobenina: | Sig Sauer |
| Kategorie zbraně: | kat C-I |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
