Plynová pistole Blow CZ75 černá cal. 9mm
Code: 556Related products
Product detailed description
Ráže: 9 mm
Rozměry: 215 x 140 x 38 mm
Zásobník: dvouřadý, 17 ran
Váha 1095 g
Additional parameters
| Category: | Blow - Carrera |
|---|---|
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Typ spouště: | Single Action |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | černá |
| Zásobník: | dvouřadý; 17 |
| Celková délka: | 215 mm |
| Celková výška: | 140 mm |
| Hmotnost: | 1095 g |
| Značka: | CZ75 |
| Kategorie zbraně: | kat C-I |
Product rating
The average product rating is 4,6 out of 5 stars.
12 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
List of discussions
HT
Hugo von Talhof
Dobrý den, dá se k této pistoli koupit náhradní zásobník?
M
MRDKY
Mala
Jebou na tebe kámo už několik let
