Pistole samonabíjecí HS H11 cal. 9mm Luger
Code: HSH11Related products
Product detailed description
| Ráže | 9×19 mm |
|---|---|
| Hmotnost bez zásobníku | 455 g |
| Hmotnost zásobníku | 58,5/61 g |
| Kapacita zásobníku | 11 a 13 ran |
| Délka | 153mm |
| Délka hlavně | 79,5 mm |
| Výška | 119 mm |
| Tloušťka ybraně | 27 mm |
Additional parameters
| Category: | HS Produkt |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| EAN: | 8880001006193 |
| Velikost: | Sub compact |
| Ráže: | 9mm Luger |
| Vhodné pro leváky: | ne |
Product rating
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
2 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
