Perkusní dvouhlavňová pistole Great Gun Derringer .45 4" tvrdochrom
Code: 7662Product detailed description
| Technické parametry | |
|---|---|
| Ráže | .45 |
| Průměr vývrtu v drážkách | 14,2 mm (13,8 mm v polích) |
| Délka hlavní | 102 mm/4" |
| Celková délka zbraně | 197 mm |
| doporučená dávka prachu Vesuvit LC | 2,5 g |
| Maximální dávka prachu | 3 g |
| Doporučená střela ogivální nebo sférická | 14,2 bez použití flastru |
| Maximální šířka zbraně | 29 mm |
| Hmotnost zbraně | 562 g |
provedení tělo tvrdochrom
Tato zbraň je volně prodejná od 18 let (zbraň kategorie D), nepodléhá registraci a není nutný zbrojní průkaz.
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
4 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
