Lovecký nůž Mikov Hunter 230-XP-2 KP
Code: V1003325Product detailed description
| Materiál čepele: | nerezová ocel 440 A - 56HRC |
| Materiál střenky: | paroh |
| Délka výrobku: | 265 mm |
| Délka čepele: | 115 mm |
| Šířka čepele: | 22 mm |
| Hmotnost výrobku: | 355 g |
| Pouzdro: | včetně koženého pouzdra |
Additional parameters
| Category: | Mikov |
|---|---|
| EAN: | 8590710230214 |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
1 rating
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
