Kufr plast Negriny 1685 ISY na pušku 117x30x12 cm
Code: 1685ISYProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Kufry na zbraně |
|---|---|
| Délka: | 1186 mm |
| Vnitřní délka: | 1160 mm |
| Šířka: | 330mm |
| Vnitřní šířka: | 275 mm |
| Hloubka: | 112 mm |
| Vnitřní hloubka: | 95 mm |
| Hmotnost: | 3200 g |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
