Kapesní nůž Mikov Zero 121-OK-2F
Code: 43564Product detailed description
| Materiál čepele: | uhlíková ocel 12 071 55-58HRC |
| Materiál střenky: | poniklovaná ocel |
| Délka výrobku: | 100 mm |
| Délka čepele: | 80 mm |
| Šířka čepele: | 12 mm |
| Hmotnost výrobku: | 79 g |
| Pouzdro: | PVC |
Additional parameters
| Category: | Mikov |
|---|---|
| EAN: | 8590710121215 |
Product rating
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
