Flobertka Glad Lite F9E Limited Edition cal. 9mm Flobert
Code: GLF9ERelated products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | Flobert Weapons |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Ráže: | 9 mm Flobert à balle |
| Barva: | černá |
| Délka hlavňového bloku: | 99 mm |
| Celková délka: | 167 mm |
| Celková výška: | 130 mm |
| Celková šířka: | 20 mm (295 mm ve střenkách) |
| Hmotnost: | 743 g |
| Výrobce: | DETONICS |
Product rating
The average product rating is 4,9 out of 5 stars.
7 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
