Expanzní Samopal GSG MP40 cal. 9mm P.A.K.
Code: 63587Related products
Product detailed description
Plynovka Samopal GSG-40
Věrná kopie německého MP 40 včetně sklopné pažby, černěné provedení, v soupravě 1 zásobník, do této zbraně se používají akustické nábojky v ráži 9 mm PA Knall.
Zásobník 25 ran
Additional parameters
| Category: | Weapons |
|---|---|
| Ráže: | 9mm PA Blanc |
| Režim střelby: | semi-auto |
| Barva: | černá |
| Kapacita zásobníku [ks]: | 25 |
| Celková délka: | 837 mm |
| Hmotnost: | 3350 g |
| Značka: | GSG |
| Kategorie zbraně: | kat C-I |
Product rating
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
7 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
List of discussions
L
Čištění
Lauf
Dobrý den
Je součástí i nějaké čištění na MP40?
Děkuji za odpověď
K
Kentaur
Čištění není součástí zbraně
FM
střelba dávkou
Filip Mikeš
Dobrý den, je možná střelba dávkou u tohoto samopalu?
K
Kentaur
Dobrý den
Střelba dávkou bohužel není možna
S pozdravem
Kentaur
