CZ 75 B Ω cal. 9mm Luger
Code: CZ75B50THRelated products
Product detailed description
Uvedené rozměry se mohou lišit dle provedení a konfigurace.
| Váha | 1,00 Kg |
|---|---|
| Ráže | 9x19 |
| Rám | Ocel |
| Střenky | Pryžové |
| Funkce spoušťového mechanismu | SA/DA |
| Bezpečnostní prvky | Bezpečnostní ozub, Blokování zápalníku, Manuální pojistka |
| Mířidla | Luminiscenční |
| Kapacita zásobníku | 16 |
| Celkové rozměry (v/š/d) | 138x35x206 mm |
| Délka hlavně | 114 mm |
Additional parameters
| Category: | Weapons / Firearms |
|---|---|
| Warranty: | 2 years |
| Velikost: | Full size |
| Ráže: | 9mm Luger |
| Vhodné pro leváky: | ano |
Product rating
Be the first who will post an article to this item!
The average product rating is 3,7 out of 5 stars.
9 ratings
5
4
3
2
1
Leave a rating
List of ratings
Discussion
Be the first who will post an article to this item!
