Brugger & Thomet USW A1 cal. 9mm Luger

Code: 60163
pouze osobní vyzvednutí
€2 720,43 €2 248,29 excl. VAT
Na objednávku - pouze na prodejně
Delivery to:
16/08/2024
Delivery offer

USW neboli Universal Service Weapon je unikátní konstrukce BT. Jedná se o kombinaci klasické služební pistole a zbraně osobní ochrany (PDW). Zbraň je primárně určená pro příslušníky bezpečnostních složek, jednotky blízké ochrany, případně jednotky ostrahy důležitých objektů

 

Detailed information

Product detailed description

USW neboli Universal Service Weapon je unikátní konstrukce BT. Jedná se o kombinaci klasické služební pistole a zbraně osobní ochrany (PDW). Zbraň je primárně určená pro příslušníky bezpečnostních složek, jednotky blízké ochrany, případně jednotky ostrahy důležitých objektů atd. Zbraň je primárně určená pro typ jednotky, která potřebuje určitou palebnou sílu, ale zároveň není vhodné (případně možné), aby její příslušníci sebou neustále nosili dlouhé zbraně. Hlavní výhodou zbraně je její kompaktnost – není o moc větší než klasická služební pistole (jako např.: Glock 17), takže ji lze pohodlně nosit ve služebním pouzdře, zároveň ale při vyklopení integrované sklopné pažby poskytuje dostatečnou oporu pro střelbu na delší vzdálenosti (až 50 metrů). Palebnou sílu zbraně lze ještě zvýšit vložením 30ranného zásobníku. Zbraň je vybavena novým kolimátorem Aimpoint NANO s 2 MOA tečkou. Aimpoint tento kolimátor vyrobil přímo dle požadavků BT a není zatím dostupný pro žádnou jinou zbraň. Jako záložní mířidlo slouží zelená lišta v přední části zbraně. USW má SA/DA spoušť a je vybavená výpustí kohoutu (podobně jako např.: pistole SIG).

Součást balení – svítilna BT APL, kolimátor Aimpoint NANO, jeden zásobník na 17, 19 a na 30 ran, služební kydexové pouzdro, čistící sada, popruh, návod a plastový kufřík na zbraň.

Ráže 9x19
Výška 170 mm (bez zásobníku)
Délka hlavně 110 mm
Kapacita zásobníku 17
Hmotnost 990 g (s prázdným zásobníkem)
Délka 252 mm (468 mm s otevřenou sklopkou)

Additional parameters

Category: Weapons / Firearms
Warranty: 2 years

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field:

Be the first who will post an article to this item!

Do not fill out this field: